LETNIA IMPREZA PLENEROWA

Kulig Zakopane – Blog

Kulig… Każdy z nas wie czym jest kulig, jednak jego postrzegania bywają różne. Obecnie istnieją różne formy kuligów, a kuligiem nazywa się również ciągnięcie sanek za ciągnikiem, quadem, czy innym pojazdem spalinowym. Jednak jak wyglądał tradycyjny, pierwotny kulig? Jaka jest tradycja kuligu?

Zastanawiasz się jak spędzić czas w Zakopanem? Mamy pewien pomysł — wskakuj i udaj się na przejażdżkę bryczką! Organizujemy zarówno kuligi letnie, jak i zimowe. Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie!

Kulig to atrakcja, która z całą pewnością przypadnie każdemu do gustu. Piękne widoki, nogi okryte ciepłym kocem, kubek grzańca w dłoni… Jak tego nie uwielbiać?

Zakopane to piękne i barwne miejsce, które tętni życiem niezależnie od pory roku — miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie — fani kultury góralskiej, fani wycieczek pieszych, fani przejażdżek kuligiem, fani sztuki i architektury, fani długich wędrówek górskich… można wymieniać i wymieniać!

Zastanawiasz się co robić, kiedy odwiedzisz Zakopanem? Jesteś fanem góralskiego klimatu i uwielbiasz biesiady? A może po prostu szukasz sposobu na spędzenie miłego czasu z rodziną lub znajomymi? Mamy coś dla Ciebie!