LETNIA IMPREZA PLENEROWA

Kulig Zakopane – Blog

Kulig… Każdy z nas wie czym jest kulig, jednak jego postrzegania bywają różne. Obecnie istnieją różne formy kuligów, a kuligiem nazywa się również ciągnięcie sanek za ciągnikiem, quadem, czy innym pojazdem spalinowym. Jednak jak wyglądał tradycyjny, pierwotny kulig? Jaka jest tradycja kuligu?

Zastanawiasz się jak spędzić czas w Zakopanem? Mamy pewien pomysł — wskakuj i udaj się na przejażdżkę bryczką! Organizujemy zarówno kuligi letnie, jak i zimowe. Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie!

Kulig to atrakcja, która z całą pewnością przypadnie każdemu do gustu. Piękne widoki, nogi okryte ciepłym kocem, kubek grzańca w dłoni… Jak tego nie uwielbiać?

Zakopane to piękne i barwne miejsce, które tętni życiem niezależnie od pory roku — miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie — fani kultury góralskiej, fani wycieczek pieszych, fani przejażdżek kuligiem, fani sztuki i architektury, fani długich wędrówek górskich… można wymieniać i wymieniać!

Zastanawiasz się co robić, kiedy odwiedzisz Zakopanem? Jesteś fanem góralskiego klimatu i uwielbiasz biesiady? A może po prostu szukasz sposobu na spędzenie miłego czasu z rodziną lub znajomymi? Mamy coś dla Ciebie!

Korzystamy
z ciasteczek

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.