LETNIA IMPREZA PLENEROWA

Kulig Zakopane – Cena

Cennik Kuligów

160 zł

OSOBY DOROSŁE

140 zł

DZIECI DO 13 LAT

Free

DZIECI DO 3 LAT

Zimowe kuligi. Zakopane zaprasza wszystkich.

Jeśli będąc zimą pod Tatrami, już wszystko widziałeś i nie wiesz, jak się jeszcze zabawić skorzystaj z naszej oferty, na którą stać każdego. Zakopiański kulig, to przejażdżka saniami z kapelą góralską na żywo. Dostaniesz wyściełane owczą skórą miejsce w saniach, pochodnie do ręki i kubek grzańca lub herbaty z prądem.

kulig lato

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Kulig to wyjątkowy rodzaj sportu, w którym nie trzeba się męczyć a rozgrzewka to czysta przyjemność. Ale jak to bywa w sportach ekstremalnych, na drugi dzień mogą być zakwasy w głowie i mięśniach brzucha. Jednak wspomnienie tych radosnych chwil z kiełbaskami oscypkiem i żurawiną złagodzą Ci stres.
Jeśli nie boisz się takiej ekstremalnej przygody  to kulig z góralami jest właśnie dla Ciebie lecz jeśli się jeszcze wahasz, to odwagi doda Ci grzaniec na powitanie lub herbata z prądem. Co Ty na to?

Picie i jedzenie jest w pakiecie „Kulig Zakopane” więc nie potrzeba ich zabierać, bo dodatkowo ważą i mogą się zgubić. Ponadto picia i jedzenie będzie bez limitów dla każdego.

  • Nasz stały punkt mieści się przy ulicy Bachledzki Wierch 1, głównej ulicy wjazdowej do Zakopanego. Nasze biuro jest dobrze oznaczone i znajduje się po lewej stronie przy wjeździe od strony Krakowa.

  • Dodatkowo naszych przedstawicieli z ulotkami możesz spotkać codziennie na Krupówkach w okolicach kościoła Świętej Rodziny.

Zapraszamy do wystawienia opinii na naszym Fanpage

  • Warto wziąć telefon z aparatem fotograficznym aby utrwalić te chwile, które z przyjaciółmi lub rodziną będzie się wspominać już na całe życie.

  • Można też zabrać dokument ze zdjęciem żeby się chwalić innym niż się wyglądało 20 lat temu.

  • Można również wziąć ze sobą kogoś oprócz siebie, żeby nie żałowali, że zostali w pokoju.

Ustalamy to z Wami indywidualnie i dostosowujemy się do potrzeb.

Korzystamy
z ciasteczek

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.