LETNIA IMPREZA PLENEROWA

Kulig Zakopane – Cena

Cennik Kuligów

120 zł

OSOBY DOROSŁE

100 zł

DZIECI DO 10 LAT

Free

DZIECI DO 4 LAT

Zimowe kuligi. Zakopane zaprasza wszystkich.

Jeśli będąc zimą pod Tatrami, już wszystko widziałeś i nie wiesz, jak się jeszcze zabawić skorzystaj z naszej oferty, na którą stać każdego. Zakopiański kulig, to przejażdżka saniami z kapelą góralską na żywo. Dostaniesz wyściełane owczą skórą miejsce w saniach, pochodnie do ręki i kubek grzańca lub herbaty z prądem.

kulig lato

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Kulig to wyjątkowy rodzaj sportu, w którym nie trzeba się męczyć a rozgrzewka to czysta przyjemność. Ale jak to bywa w sportach ekstremalnych, na drugi dzień mogą być zakwasy w głowie i mięśniach brzucha. Jednak wspomnienie tych radosnych chwil z kiełbaskami oscypkiem i żurawiną złagodzą Ci stres.
Jeśli nie boisz się takiej ekstremalnej przygody  to kulig z góralami jest właśnie dla Ciebie lecz jeśli się jeszcze wahasz, to odwagi doda Ci grzaniec na powitanie lub herbata z prądem. Co Ty na to?

Picie i jedzenie jest w pakiecie „Kulig Zakopane” więc nie potrzeba ich zabierać, bo dodatkowo ważą i mogą się zgubić. Ponadto picia i jedzenie będzie bez limitów dla każdego.

  • Nasz stały punkt mieści się przy ulicy Bachledzki Wierch 1, głównej ulicy wjazdowej do Zakopanego. Nasze biuro jest dobrze oznaczone i znajduje się po lewej stronie przy wjeździe od strony Krakowa.

  • Dodatkowo naszych przedstawicieli z ulotkami możesz spotkać codziennie na Krupówkach w okolicach kościoła Świętej Rodziny.

Zapraszamy do wystawienia opinii na naszym Fanpage

  • Warto wziąć telefon z aparatem fotograficznym aby utrwalić te chwile, które z przyjaciółmi lub rodziną będzie się wspominać już na całe życie.

  • Można też zabrać dokument ze zdjęciem żeby się chwalić innym niż się wyglądało 20 lat temu.

  • Można również wziąć ze sobą kogoś oprócz siebie, żeby nie żałowali, że zostali w pokoju.

Ustalamy to z Wami indywidualnie i dostosowujemy się do potrzeb.