LETNI KULIG ZAKOPANE

z pochodniami i ogniskiem
Pobyt w malowniczym Zakopanem to niesamowita okazja na zreaksowanie się i odpoczynek, ale także okazja na uczestnictwo w wielu atrakcjach. Jedną z najbardziej charakterystycznych dla tego regionu atrakcji są kuligi, które dostarczą mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jaki i dorosłym. Organizujemy kuligi zimowe i kuligi letnie i z wielką chęcią pokazujemy naszym klientom ten element góralskiej tradycji. Oferujemy kulig w Zakopanem w przystępnych cenach i z niesamowitym klimatem. Przejażdżka bryczką po Zakopanem to świetna alternatywa dla tradycyjnego kuligu zimowego. To wspaniała wieczorna atrakcja, podczas której zabierzemy Was na godzinną przejażdżkę góralskimi wozami malowniczą trasą prowadzącą od Krupówek do Bachledzkiego Wierchu z zapierającym dech w piersiach widokami – kulig letni jak znalazł! Całą wyprawę zwieńczymy biesiadą przy ognisku z muzyką góralską na żywo i NIELIMITOWANYM poczęstunkiem!

Kulig Bachledzkim Wierchem!

Przejażdżkę wozami po Zakopanem zaczniemy na naszych znanych Krupówkach. Spotkamy się, a następnie przesiądziemy w przygotowane przez nas wozy. Następnie wyruszymy w podróż malowniczą trasą wiodącą przez piękne pola i łąki, podczas której będziemy mieli widok na całe Tatry.

Przejażdżka wozem w wolnym tempie, w rytm góralskiej muzyki i z kubkiem rozgrzewającej herbaty z prądem to czysta przyjemność! Po dojechaniu na miejsce wszyscy fani dobrej zabawy udają się do swoich wybranych stanowisk. Jedni do grilla, drudzy do szałasu, trzeci do WC.

Przejażdżka wozem w Zakopanem, czyli kulig w lecie!

Jeśli będąc Zakopanem widziałeś już wszystko i nie wiesz, jak się jeszcze zabawić skorzystaj z naszej oferty, na którą stać każdego. Zakopiański letni „kulig”, to przejażdżka wozami z kapelą góralską na żywo. Dostaniesz wyściełane owczą skórą miejsce w bryczcepochodnie do ręki i kubek grzańca lub herbaty z prądem.

UWAGA: Przysługuje 1 pochodnia na wóz.

Mamy coś dla fanów wodnych atrakcji!

Śmigamy na lądzie, śmigamy też na wodzie! Zapraszamy na spływ przełomem Dunajca. Niezapomniane wrażenia, uśmiech na twarzy i oszałamiające widoki gwarantowane!

Tradycyjny transport lądowy? Mamy to!

Jeśli potrzebujesz taksówki w Zakopanem, zachęcamy do skorzystania z usług sprawdzonej firmy Zako-Trans. Od samochodu, przez sanie, aż do tratwy, czyli przepis na udany dzień.

otwieranie drzwi

Program kuligu

To lecimy po kolei
1.
Przejazd

Nasza trasa rozpocznie się od Krupówek aż po Bachledzki Wierch.

2.
1 godz. trasa

Przejażdżka trwa 1 godzinę. Będziecie mogli zobaczyć jedne z najpiękniejszych widoków Zakopanego!

3.
Biesiada

Góralska biesiada w szałasie przy regionalnych potrawach i muzyce na żywo z niesamowitymi widokami!

Poczestunek bez limitów!

Pocze,

Gaździna i jej pomocnicy przygotowali dla Ciebie wiele kulinarnych wspaniałości. Jedz i popuszczaj pasa, a jak zgłodniejesz, to dolejemy i doniesiemy w każdej ilości.

Zabawa przy kapeli góralskiej na żywo

W rytm muzyki naszej góralskiej kapeli poskaczesz i pobujasz się żeby trawienie przyśpieszyć. Jak nie chcesz tańców towarzyskich uprawiać to posłuchać też warto, bo przecież nie masz tego w domu na co dzień.

Korzystamy
z ciasteczek

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.