ZIMOWA IMPREZA PLENEROWA

Kulig Zakopane – Cena

Cennik Kuligów

140 zł

OSOBY DOROSŁE

120 zł

DZIECI DO 10 LAT

Free

DZIECI DO 4 LAT

Zimowe kuligi

Jeśli będąc zimą pod Tatrami, już wszystko widziałeś i nie wiesz, jak się jeszcze zabawić skorzystaj z naszej oferty, na którą stać każdego. Zakopiański kulig, to przejażdżka saniami z kapelą góralską na żywo. Dostaniesz wyściełane owczą skórą miejsce w saniach, pochodnie do ręki i kubek grzańca lub herbaty z prądem.

Kulig w górach cena

Zastanawiasz się ile kosztuje kulig w Zakopanem? Gwarantujemy, że cena jest korzystna, a cała wyprawa będzie niezapomnianym wspomnieniem! Zapoznaj się z cennikiem zaprezentowanym powyżej.

Kulig w śniegu z saniami

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Jeśli tęsknicie za kuligami z dzieciństwa, lub nigdy nie mieliście przyjemności uczestniczenia w kuligu, albo macie dzieci, którym chcecie pokazać prawdziwy klimat Polskich gór, to serdecznie zapraszamy.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia w towarzystwie gadatliwego woźnicy, który opowie Wam kilka kawałów oraz ciekawostki związane z Zakopanem, oraz Tatrami.

Kulig to wyjątkowy rodzaj sportu, w którym nie trzeba się męczyć a rozgrzewka to czysta przyjemność. Ale jak to bywa w sportach ekstremalnych, na drugi dzień mogą być zakwasy w głowie i mięśniach brzucha. Jednak wspomnienie tych radosnych chwil z kiełbaskami oscypkiem i żurawiną złagodzą Ci stres.
Jeśli nie boisz się takiej ekstremalnej przygody 😉 to kulig z góralami jest właśnie dla Ciebie lecz jeśli się jeszcze wahasz, to odwagi doda Ci grzaniec na powitanie lub herbata z prądem. Co Ty na to?

 • Najlepiej puchowa kurtka lub mniej puchowa jeśli będzie na plusie.

 • Czapka, która nie spada z głowy, jak się szybko jedzie.

 • Rękawice żeby nie trzymać swoich rąk w cudzych kieszeniach.

 • Grube lub ciepłe gacie, najlepiej nieprzemakalne, bo może się czasem herbata wylać.

 • Kalesony, rajtuzy lub ciepłe pończochy, jak kto woli.

 • Buty ciepłe, mogą być szpilki, byleby z podpinką.

 • Gogle jak sypie śnieg czasem się przydają, lub kapuca z futerkiem.

 • Nasz stały punkt mieści się przy ulicy Bachledzki Wierch 1, głównej ulicy wjazdowej do Zakopanego. Nasze biuro jest dobrze oznaczone i znajduje się po lewej stronie przy wjeździe od strony Krakowa.

 • Dodatkowo naszych przedstawicieli z ulotkami możesz spotkać codziennie na Krupówkach w okolicach kościoła Świętej Rodziny.

Ustalamy to z Wami indywidualnie i dostosowujemy się do potrzeb.

Zapraszamy do wystawienia opinii na naszym Fanpage

Picie i jedzenie jest w pakiecie „Kulig Zakopane” więc nie potrzeba ich zabierać, bo dodatkowo ważą i mogą się zgubić. Ponadto picia i jedzenie będzie bez limitów dla każdego.

 • Warto wziąć telefon z aparatem fotograficznym aby utrwalić te chwile, które z przyjaciółmi lub rodziną będzie się wspominać już na całe życie.

 • Można też zabrać dokument ze zdjęciem żeby się chwalić innym niż się wyglądało 20 lat temu.

 • Można również wziąć ze sobą kogoś oprócz siebie, żeby nie żałowali, że zostali w pokoju.

To prawdziwy kulig góralski 10 lub 12-osobowymi saniami wyściełanymi owczą skórą, z pochodnią i kubkiem grzańca lub herbaty. Kulig kończy się w chacie góralskiej, w której odbywa się góralska biesiada.

Kulig rozpoczyna się na Pardałówce, skąd zgarniemy Was i rozpoczniemy przejażdżkę saniami. Podróż malowniczymi terenami, wśród gór i łąk Pardałówki dostarcza prawdziwie magicznych widoków!

To prawdziwa biesiada góralska, podczas której kapela góralska gra na żywo, a jadło i napitek serwowane są bez limitów.

Całość atrakcji to około 3-4 h.

Jak najbardziej! Naszym klientom zapewniamy transport na miejsce, ale też powrót. Miejsca w saniach są wygodne i miękkie, wyściełane owczą skórą. Udział w Magicznym Kuligu nie jest wymagający fizycznie.

Sezon na kuligi zimowe zaczyna się od 20 grudnia.

Oczywiście! W dodatku Magiczny Kulig dla dzieci do 4 lat jest za darmo! To bezpieczna i atrakcyjna rozrywka również dla najmłodszych.

Telefonicznie lub w naszym lokalu

Zapewniamy odbiór na terenie Zakopanego i okolic spod hoteli. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Jesteśmy dostępni dla Was telefonicznie w godzinach 8-21

Nie. Płatność odbywa się na miejscu, kiedy spotkamy się na kuligu.

Możemy poczekać na Ciebie maksymalnie 5-10 minut. W razie poważnego spóźnienia, możemy przepisać Cię na późniejszy kulig, o ile to możliwe.

LETNI KULIG ZAKOPANE