Wyjazd integracyjny w góralskim stylu!

Integracja to ważny elementem budowania relacji w zespole. Pomaga zwiększyć efektywność pracowników i jest doskonałą okazją do złapania chwili oddechu od codziennych spraw. Szukasz pomysłu na imprezę firmową? Postaw na wyjazd integracyjny w góralskim stylu!

Firmowy wyjazd integracyjny – od czego zacząć?

Organizacja wyjazdów integracyjnych zaczyna się przeważnie od odpowiedzi na pytanie – gdzie jechać? W Polsce jest jedno miejsce, które niezależnie od pory roku zachwyca, a mowa o Zakopanem! To właśnie tutaj, możesz poczuć bliskość z naturą, zasmakować się w tradycyjnej góralskiej kuchni i wybierać spośród wielu różnych atrakcji!

Kierunek już mamy, co teraz?

TOP 3 atrakcje na wyjazd integracyjny w Zakopanem

Zimowy kulig

Wyjazd integracyjny połączony z biesiadą góralską? Brzmi bajecznie, prawda? Dokładnie taka przygoda czeka Cię podczas naszego zimowego kuligu z pochodniami i ogniskiem.

Po całym dniu szkoleń i warsztatów warto dołączyć do agendy wyjazdu integracyjnego góralską przejażdżkę. Zabierzemy Was w malowniczą trasę od Krupówek do Bachledzkiego Wierchu skąd roztaczają się zapierające w dech widoki.

Po drodze będziecie mogli skosztować grzańca lub herbaty z prądem.

Nasza wyprawa zakończy się biesiadą przy ognisku z muzyką na żywo i nielimitowanym poczęstunkiem.

konie ciągnące sanie zima

Spływ Przełomem Dunajca

Podczas jesiennych wyjazdów integracyjnych warto przeznaczyć jeden dzień na zwiedzenie wyjątkowej na skalę światową atrakcji – Spływu Przełomem Dunajca.

Jednodniowa wycieczka zapewni Ci moc ekscytujących wrażeń! Oprócz spływu uczestnicy mają okazję odwiedzić XV. wieczny kościół w Dębnie Podhalańskim, który został wpisany na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, Zaporę Czorsztyńską z pięknym widokiem na jezioro a dodatkowo mogą skorzystać z Parku Miniatur, przechadzki po zaporze, na której znajduje się wyjątkowe malowidło 3D czy zatrzymać się na posiłek w karczmie Zadyma.

Spacer w koronie drzew

Jeśli w Twoim zespole znajdują się fani wysokości i nie chcesz, aby Wasz pobyt w górach nie był jednym z klasycznych wyjazdów integracyjnych, zdecyduj się na spacer w koronach drzew. W słowackiej Bachledowej znajduje się wspaniała ścieżka, której zwieńczeniem jest 32-metrowa wieża widokowa, z której rozciąga się widok na Tatry.

Zorganizuj wyjazd firmowy w Zakopanem!

Jak widzisz, jest wiele sposobów na spędzenie wyjazdu integracyjnego w Zakopanem. Zapraszamy na Podhale! Jesteśmy pewni, że nie zapomnicie tego wyjazdu.