Wyjazd integracyjny w góralskim stylu!

Spis treści

Integracja to ważny elementem budowania relacji w zespole. Pomaga zwiększyć efektywność pracowników i jest doskonałą okazją do złapania chwili oddechu od codziennych spraw. Szukasz pomysłu na imprezę firmową? Postaw na wyjazd integracyjny w góralskim stylu!

Firmowy wyjazd integracyjny – od czego zacząć?

Organizacja wyjazdów integracyjnych zaczyna się przeważnie od odpowiedzi na pytanie – gdzie jechać? W Polsce jest jedno miejsce, które niezależnie od pory roku zachwyca, a mowa o Zakopanem! To właśnie tutaj, możesz poczuć bliskość z naturą, zasmakować się w tradycyjnej góralskiej kuchni i wybierać spośród wielu różnych atrakcji!

Kierunek już mamy, co teraz?

TOP 3 atrakcje na wyjazd integracyjny w Zakopanem

Zimowy kulig

Wyjazd integracyjny połączony z biesiadą góralską? Brzmi bajecznie, prawda? Dokładnie taka przygoda czeka Cię podczas naszego zimowego kuligu z pochodniami i ogniskiem.

Po całym dniu szkoleń i warsztatów warto dołączyć do agendy wyjazdu integracyjnego góralską przejażdżkę. Zabierzemy Was w malowniczą trasę od Krupówek do Bachledzkiego Wierchu skąd roztaczają się zapierające w dech widoki.

Po drodze będziecie mogli skosztować grzańca lub herbaty z prądem.

Nasza wyprawa zakończy się biesiadą przy ognisku z muzyką na żywo i nielimitowanym poczęstunkiem.

konie ciągnące sanie zima

Spływ Przełomem Dunajca

Podczas jesiennych wyjazdów integracyjnych warto przeznaczyć jeden dzień na zwiedzenie wyjątkowej na skalę światową atrakcji – Spływu Przełomem Dunajca.

Jednodniowa wycieczka zapewni Ci moc ekscytujących wrażeń! Oprócz spływu uczestnicy mają okazję odwiedzić XV. wieczny kościół w Dębnie Podhalańskim, który został wpisany na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, Zaporę Czorsztyńską z pięknym widokiem na jezioro a dodatkowo mogą skorzystać z Parku Miniatur, przechadzki po zaporze, na której znajduje się wyjątkowe malowidło 3D czy zatrzymać się na posiłek w karczmie Zadyma.

Spacer w koronie drzew

Jeśli w Twoim zespole znajdują się fani wysokości i nie chcesz, aby Wasz pobyt w górach nie był jednym z klasycznych wyjazdów integracyjnych, zdecyduj się na spacer w koronach drzew. W słowackiej Bachledowej znajduje się wspaniała ścieżka, której zwieńczeniem jest 32-metrowa wieża widokowa, z której rozciąga się widok na Tatry.

Zorganizuj wyjazd firmowy w Zakopanem!

Jak widzisz, jest wiele sposobów na spędzenie wyjazdu integracyjnego w Zakopanem. Zapraszamy na Podhale! Jesteśmy pewni, że nie zapomnicie tego wyjazdu.

Korzystamy
z ciasteczek

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

LETNI KULIG ZAKOPANE