Kulig w Zakopanem — magiczne wspomnienia

Spis treści

Kulig w Zakopanem — magiczne wspomnienia

Zastanawiasz się co robić, kiedy odwiedzisz Zakopanem? Jesteś fanem góralskiego klimatu i uwielbiasz biesiady? A może po prostu szukasz sposobu na spędzenie miłego czasu z rodziną lub znajomymi?

Mamy coś dla Ciebie!

Kulig w Zakopanem to przygoda, którą musisz przeżyć, aby zatopić się całkowicie w góralskim, zakopiańskim klimacie!

Wiatr we włosach, kubek grzańca w ręku, huczna biesiada, pyszne jadło i góralska muzyka w tle…

Brzmi pięknie, prawda?

Kulig w Zakopanem — element obowiązkowy w każdej wycieczce!

Jeśli już jesteś w Zakopanem, musisz wybrać się na wycieczkę naszym kuligiem. Świetna zabawa gwarantowana!

To rozrywka, którą zapamiętasz na długie lata. W kuligu mogą brać udział również dzieci — to świetna zabawa dla każdego, w bardzo przystępnej cenie!

Nasz gadatliwy woźnica zabawi was ciekawymi opowiastkami i podzieli się z Wami ciekawymi informacjami na temat Tatr i Zakopanego.

Zachwycaj się malowniczą naturą i pięknymi górami. Trasy naszych kuligów są zaplanowane w taki sposób, aby pokazać uczestnikom wszystkie najciekawsze, zakopiańskie widoki.

Odetchnij rześkim, górskim powietrzem i daj się ponieść góralskiemu klimatowi!

Co robić w Zakopanem?

Pośmigać kuligiem!

Organizujemy nasze kuligi w taki sposób, abyś przeżył przygodę, której nigdy nie zapomnisz!

Wsuniemy Ci do jednej ręki płonącą pochodnię, do drugiej kubek pysznego, rozgrzewającego grzańca, usadzimy na miejscu wyściełanym owczą skórą i w drogę. Przygoda czeka!

Z nami nie musicie martwić się o dojazd, ani o powrót. Podjedziemy po Was na wyznaczone miejsce, wsadzimy w sanie i wiśta wio! A kiedy już najedzeni, napici i ze zdartymi strunami głosowymi zechcecie wracać do siebie — to odstawimy Was na miejsce. Natomiast datę kuligu ustalamy z Wami indywidualnie.

Kulig nie tylko w zimę!

Magiczny Kulig ma coś w zanadrzu również dla fanów letnich przejażdżek.

Przygotowaliśmy dla was podróż wozem od Krupówek aż po malowniczy Bachledzki Wierch!

Krupówki to podstawowa atrakcja dla wszystkich osób, które zwiedzają zakopane. Są najbardziej znaną ulicą tego miasta i jednym z najsłynniejszych deptaków na świecie. Natomiast Bachledzki Wierch to bardzo popularna i niezwykle malownicza trasa spacerowa — punkt obowiązkowy dla Wszystkich, którzy chcą zobaczyć piękną panoramę Zimowej stolicy Polski.

Oczywiście grzańca, góralskiej muzyki i zabawy nie zabraknie!

Przejażdżka trwa godzinę, a podczas niej będziecie mogli zobaczyć jedne z najpiękniejszych widoków w Zakopanem!

Wskakujcie w kalesony, rajtuzy, pończochy (kto co lubi), naciągnijcie dobrze czapkę na uszy, załóżcie rękawice i przygotujcie się na przejażdżkę życia! Mówimy poważnie… Nie warto igrać z zimowymi, zakopiańskimi wieczorami! Oczywiście latem, kalesony możecie sobie darować…

Góralska biesiada czeka!

Każda z przejażdżek, zarówno ta zimą, jak i latem, kończy się biesiadą w szałasie, z kapelą góralską grającą na żywo

Będziecie mieć okazję spróbować pysznych, regionalnych potraw, a muzyka na żywo umili Wam czas. Oczywiście grzanego wina i góralskiej herbaty nie może zabraknąć!

Smaczny bigos, chleb ze smalcem, kiełbaski, herbata góralska, wino grzane… Te pyszności serwujemy dla Was bez limitów.

Skoczna muzyka góralska porwie Was do zabawy. Trudno usiedzieć w jednym miejscu!

Taniec i muzyka góralska są ważnymi elementami naszej kultury, są pewnego rodzaju wizytówką Polski. Oryginalność i skoczność tej muzyki podbija serca wielu ludzi na całym świecie — podbije i Wasze! Przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, a jej największy urok tkwi w tym, że jest ciągle żywa, a tradycja biesiadowania wciąż trwa.

Jedzcie i bawcie się na naszym kuligu!

Jak wziąć udział w Magicznym Kuligu?

To bardzo proste!

Zadzwoń do nas, a ustalimy z Tobą wszystko indywidualnie!

Możesz nas również złapać osobiście. Nasz punkt znajduje się przy ulicy Nowotarskiej 32, przy głównej ulicy wjazdowej do Zakopanego. Nasze biuro jest dobrze oznaczone i znajduje się po lewej stronie przy wjeździe od strony Krakowa.

Dodatkowo naszych przedstawicieli z ulotkami możesz spotkać codziennie na Krupówkach w okolicach kościoła Świętej Rodziny.

Serdecznie zapraszamy.

Gwarantujemy świetną zabawę, którą będziesz wspominać przez wiele lat.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebook’u.

Korzystamy
z ciasteczek

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

logo
LETNI KULIG ZAKOPANE
gradient